کلیه کاربران سرویس های یاس وب پس از تهیه هر یک از سرویس ها ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس های یاس وب می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و یاس وب حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.yasweb.ir برای خود محفوظ می دارد.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات

این توافقنامه ما بین “یاس وب” و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب میشود) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده میشوید، تنظیم شده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت یاس وب ، خرید هریک از خدمات و یا محصولات یاس وب، استفاده از سرویسهای رایگان و غیر رایگان یاس وب و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با یاس وب و نمایندگان، کارمندان، مدیران و تمامی زیرمجموعه های یاس وب مستلزم پذیرش تمامی بخش های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید، لطفا هیچ یک از سرویس‌ها و خدمات یاس وب را خریداری ننمایید. چرا که خرید و یا سفارش هرکدام از محصولات و خدمات یاس وب، به معنی قبول این شرایط و قوانین از طرف شما خواهد بود.

 1. توافقنامه
 2. مشترک متعهد میشود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را مطالعه کرده و رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات یاس وب را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات یاس وب انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی یاس وب مسترد نمی گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات یاس وب مسئول خواهد بود که این موضوع را به یاس وب اطلاع دهد.

  تبصره: استرداد وجه به مدت ۷ روز پس از خرید محصولات و تنها با ذکر دلیل منطقی (مانند وجود مشکل در سرویس) امکان پذیر خواهد بود.

 3. استفاده غیر قانونی
 4. کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای یاس وب در کشورهای اروپایی، کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای یاس وب می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

 5. مسئولیت کاربران
 6. کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر کاربران یاس وب احترام بگذارند. یاس وب حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران شده‌اند و یا با بی‌احترامی با کارکنان یاس وب برخورد‌ میکنند را برای خود محفوظ می‌دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

 7. اطلاعات کاربران
 8. مشترک موافقت می‌نماید که هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح در اختیار یاس وب قرار دهد. همچنین کاربر موظف است اطلاعات خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات یاس وب در صورت تغییر بروز نماید. یاس وب برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می‌نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا یاس وب شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد یاس وب به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید. یاس وب بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید در این حالت کاربر موظف می‌باشد نسبت به تایید هویت خود و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تایید هویت و محل سکونت یاس وب اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تایید هویت و محل سکونت کاربر حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.

 9. بکاپ داده‌ها
 10. یاس وب در سرویس میزبانی اشتراکی اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می‌نماید که بصورت مشخص در توضیحات هر سرویس درج شده است. اما به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات در کلیه سرویس‌ها با خود کاربران بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای یاس وب نیز نگهداری نمایند.

  لازم به توضیح است، برگرداندن بک‌آپ برای دو بار در طول سرویس دهی رایگان بوده و پس از آن مشمول هزینه خواهد بود.

 11. استفاده از منابع
 12. هر سرویسی که بیش از حد متعارف از منابع (مانند CPU، Ram ،HDD و پهنای باند) استفاده کند متوقف خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع تا حد استاندارد کاهش دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. یاس وب بسته به شرایط تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع خواهد بود به این صورت که هیچگاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر گردد. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد متوقف خواهد شد. یاس وب در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می‌دهد تا سرویس کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال و یا کاهش کیفیت و سرعت سرویس کاربران دیگر و یا رساندن هر گونه ضرر به یاس وب گردد، یاس وب بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را متوقف خواهد نمود و سپس اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال می‌نماید تا کاربر نسبت به رفع مشکل سرویس خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس کاربر به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد.

 13. حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز و طراح قالب
 14. خریدار متهد می شود که لینک کپی رایت یاس وب را به عنوان فارسی ساز یا طراح قالب در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در صورت نیاز به حذف و تغییر کپی رایت با پشتیبانی تماس گرفته و حقوق مادی و معنوی اثر می بایست پرداخت شود.

 15. عدم دستکاری کدهای قالب
 16. خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با یاس وب دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

 17. نحوه ارائه پشتیبانی
 18. پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالب های تجاری و از طریق بخش ارسال تیکت پشتیبانی ، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس تلفنی یا ایمیل یا تلگرام انجام نخواهد شد.

 19. محدودیت کاربرد قالب
 20. استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات یاس وب کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دمین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دمین های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دمین ها هم انجام شود.