طراحی سایت

هر کسی از ساخت و طراحی وب سایت منظوری خاص را دنبال می کند ، برخی به دنبال شناخته شدن کسب و کار و تجارت شان هستند و بعضی از افراد دیگر نیز به دنبال فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می باشند زیرا این دسته معتقد هستند که از طریق اینترنت راحت تر می توان به فروش محصولات و خدمات پرداخت و دیگر نیاز به مکان و زمان خاصی نیست .
طراحی سایت برای هر شخصی با هر نیتی که دارد یک مسئله اساسی و مهم است و افراد با داشتن یک برنامه ریزی درست و دقیق می توانند از این موضوع استفاده نموده و آن را به بهترین نحو پیش ببرند. هر چه ترافیک وب سایت خود را به نحوی افزایش دهید از آن طرف باعث می شود تا مشتری ها یتان هم زیاد تر شوند و این برای شما مفید و مناسب خواهد بود زیرا سود زیادی را نسیب تان خواهد کرد. انتشار مطالب به مرور زمان مشتری های بیش تری را به سمت تان می کشاند و این برای شما یعنی سود بیش تر و منفعت زیاد .

تعرفه طراحی وب سایت به مولفه های بسیاری وابسته است، از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در هزینه نهایی طراحی وبسایت تاثیرگذار خواهند بود. اما در دنیای بی سامان وب قیمت ها و تعرفه های متفاوتی وجود دارد که در عین تفاوت چشمگیر برای هر دو طرف ارزان فروش و گران فروش قابل دفاع خواهد بود. ما در یاس وب برای برآورد هزینه تمام شده پروژه ها و متناسب با آن برآورد هزینه طراحی یک وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

تعرفه های خدمات طراحی سایت
خدمات
شرح خدمات
مبلغ
ویرایش قالب : وردپرس ، ووکامرس ، WHMCS بستگی به نوع سفارش مشتری دارد 50،000 تومان
خدمات ریسپانسیو تبدیل قالب معمولی به قالب واکنشگرا 200،000 تومان
طراحی قالب HTML5 HTML5 + CSS3 + Bootstrap 200،000 تومان
طراحی قالب وردپرس HTML5 + CSS3 + Bootstrap 300،000 تومان
طراحی قالب ووکامرس HTML5 + CSS3 + Bootstrap 350،000 تومان
طراحی قالب WHMCS HTML5 + CSS3 + Bootstrap 400،000 تومان
تبدیل PSD به وردپرس ، ووکامرس ، WHMCS HTML5 + CSS3 + Bootstrap 300،000 تومان