یاس وب در مهر ماه سال ۱۳۹۲ بطور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت شروع کرد . تیم فنی تخصصی یاس وب با بهره گیری از تجربیات حرفه ای خود و با همراهی نیروی انسانی مجرب در زمینه html ، css ، php در نظر دارد با ارائه ی خدمات با کیفیت بالا و هزینه پایین به مشتریان خود، رضایت کامل آن ها را جلب کند. نکته ی قابل توجه این است که، شرکت یاس وب جهت رفاه حال مشتریان، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده . تا مشتریانی که می خواهند با هزینه های کمتر صاحب یک وبسایت باشند.

نقطه شروع

یاس وب با هدف گسترش خدمات وب ، در ابتدا با تکیه بر نوآوری در راستای اهداف خود ، توانست نقش بسزایی در ارائه خدمات تحت وب ایفا نماید. همواره با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و متدهای کاری در پی دستیابی به بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت برای مشتریان می باشند . از ویژگی های بارز فعالیت ما ارائه خدماتی ست که هیچ مشابهی نداشته و یا از تمامی موارد مشابه ، دارای برتری بوده و با ویژگی های انحصاری خود توانسته است رضایت کاربران را جلب نماید.

نقطه اوج

یاس وب با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین منابع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری جهان و همچنین با استفاده از دانش و تجربه کارشناسان‌مان توانسته‌ایم گامی بزرگ در عرصه میزبانی وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها برداریم و با ارائه‌ی سرویس‌هایی با کیفیت مطلوب خدمات، رضایت خاطر مشتریان‌مان را کسب نماییم.

نقطه اشتراک

با توجه به آنکه در حال حاضر میزبانی وب حرفه ای نیاز اصلی اکثر وب‌مستر ها و کسب و کارهای موفق می باشد این وجه اشتراک باعث شده که تا این لحظه با سرویس حرفه ای میزبانی وب میزبان وبمسترهای ایرانی و مدیران کسب و کار های مختلف در این زمینه باشیم.