قوانین طراحی سایت

 1. یاس وب متعهد می شود سفارش را طبق ایده و نظر مشتری طراحی و تحویل دهد ولی به هیج وجه متعهد نمی شود قبل یا بعد از پذیرش سفارش طرحی مشابه طرح دیگران ارائه نماید …
 2. یاس وب با شعار یک ایده جدید از نظرات مشتریان برای خلق یک ایده ی جدید و منحصر به فرد استفاده خواهد کرد
 3. تامین محتوای وب سایت طراحی شده به عهده ی مشتری است ، در سفارشات طراحی قالب وردپرس، آموزش کار با وردپرس بعهده ی یاس وب نبوده و بابت آن هزینه ی جداگانه دریافت می شود.
 4. پس از تحویل اولیه ی سفارشات به مشتریان، مشتری می بایستی قسمت های مختلف وب سایت را بررسی کرده و لیستی از ایرادات احتمالی مشاهده شده را از طریق صفحه ی تماس با ما و در قالب یک مرتبه به سایت ارائه کند.
 5. مشتریان می توانند تا قبل از اتمام طرح گرافیکی سایت، نظرات خود را پیرامون اعمال تغییرات در طرح و امکانات وب سایت مطرح کنند، اما بعد از آن باتوجه به آغاز فاز پیاده سازی  هر گونه اعمال تغییرات شامل هزینه می باشد.
 6. یاس وب پس از دریافت نیازهای مشتریان، قیمت انجام سفارش را خدمت آن ها اعلام می دارد. لذا در صورتی که بعد از آن مشتریان در لیست نیازهای خود تغییری را ایجاد کنند، یاس وب ممکن است بعد از بررسی ای که انجام می دهد، قیمت جدیدی را به مشتری اعلام کند.
 7. پس از تحویل قالب وردپرس طراحی شده، اعمال هرگونه تغییرات در وب سایت متضمن هزینه است.
 8. در صورتی که به هر دلیلی، در هرگونه از فایلهای تحویل داده شده به مشتری، دست برده شود، قالب مذکور از پشتیبانی خارج می شود.
 9. در صورتی که مشتریان گرامی هرگونه عیب و نقصی را در وب سایت خود مشاهده کنند، می بایستی آن را به وب پرشین گزارش داده و از طریق صفحه ی پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایند. سپس وب پرشین موظف است تا طبق نوع سرویس و تعهداتی که ارائه داده است، در اسرع وقت نسبت به پشتیبانی رایگان اقدام نماید.
 10. مطابق با عرف حرفه ی طراحی سایت، نام و لینک متنی یاس وب ، در پایین پروژه های انجام شده درج می گردد، در صورتی که شما مشتری گرامی تمایلی به درج لینک ندارید، حتما به ما اطلاع بدهید تا هزینه ی مربوط به حق مولف را به هزینه های طراحی اضافه کنیم , مشتریانی که نام و لینک سایت را حذف نمایند شامل خدمات پشتیبانی ما نخواهند شد.
 11. هزینه خدمات طراحی طبق قرار داد نهایی که با مشتری انجام خواهد شد بدین صورت خواهد بود : ۵۰% از کل هزینه پروژه قبل از شروع طراحی و ۵۰% نهایی قبل از تحویل سفارش به مشتری دریافت می گردد .
 12. در صورت رد سفارش در مراحل انجام طراحی یا اتمام طراحی خسارت وارده به این شکل حساب خواهد شد :

– در صورت انصراف از سفارش طراحی در طی مدت انجام پروژه ۳۰% خسارت از کل مبلغ سفارش دریافت خواهد شد .

– در صورت انصراف  از سفارش طراحی بعد از اتمام یا تحویل پروژه ، ۵۰% خسارت از کل مبلغ سفارش دریافت خواهد شد .